Trzy zalety mezoterapii

      Możliwość komentowania Trzy zalety mezoterapii została wyłączona

Nowoczesny zabieg mezoterapii był prawdziwym przełomem w dziedzinie medycyny estetycznej. Nadal wiele pań ma pewne obawy dotyczące tej metody, zwłaszcza ze względu na groźnie brzmiące igły w nazwach niektórych rodzajów usługi. Dlaczego warto skusić się na taki zabieg?
Brak ingerencji chirurgicznej
Zabiegi chirurgiczne zawsze niosą ze sobą ryzyko powikłań lub nieprzewidzianych wydarzeń na sali. mezoterapia igłowa poznań jest nie tylko metodą niechirurgiczną, ale także w dużej mierze nieinwazyjną. Odmłodzenie skóry odbywa się z wykorzystaniem możliwie naturalnych sposobów i składników. Na taki przełom pozwolił rozwój technologiczny.
Na każdą porę roku
Medycyna estetyczna np. z wykorzystaniem lasera nie powinna być stosowana w niektórych porach roku ze względu na ryzyko przebarwień. W przypadku mezoterapii takie ograniczenia nie istnieją. Kobiety najczęściej decydują się na mezoterapię tuż po zimie, gdy skóra przeważnie nie jest w najlepszej kondycji.
Niskie ryzyko powikłań
W przypadku mezoterapii dość rzadko występują powikłania. Jeśli pacjentka stosuje się do zaleceń lekarza i nie zataja przed nim faktów na temat swojego zdrowia, to ryzyko reakcji alergicznej, obrzęku czy też krwiaków jest bardzo niskie.