ZalogujUzytkownik Haslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Rejestracja
Rejestracja
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Nauka gry na keyboardzie w Częstochowie Nauka gry na pianinie w Częstochowie Nauka gry na saksofonie w Częstochowie

Poleć to, co sprawdzone i najlepsze Masz inne doświadczenia? Wystaw odpowiednią rekomendacje.
Forum Moja Rekomendacja Strona Główna » Programy partnerskie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
System Partnerski SynTrade
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TomaszDołączył: 18 Maj 2008
Posty: 413

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 0:13    Temat postu: System Partnerski SynTrade Odpowiedz z cytatem

SynTrade utworzony w 2013 roku, jest pod każdym względem innowacyjnym projektem. Pierwsze zarysy pomysłu oraz zarysy systemu pojawiły się już w 2012 roku. Na bazie wielu analiz i doświadczeń stworzyliśmy system łączący spotykane na co dzień tradycyjne jak i nowoczesne rozwiązania biznesowe. Te drugie zaczerpnięte z modelów charakterystycznych dla firm marketingu wielopoziomowego pozwoliły stworzyć dla naszej drogerii dodatkowy system – program partnerski oparty na korzystnym i dostępnym dla każdego kanale dystrybucji.

Całą wiedzę oraz doświadczenie zdobyliśmy poprzez zaangażowanie i pracę w różnych sektorach sprzedaży, przechodząc przez wiele szczebli kariery. Mieliśmy również okazję poznać wiele firm marketingu wielopoziomowego w Polsce i na świecie.

Syn-Trade nie jest jednak dla nas typową firmą z branży MLM. Charakterystyczną cechą tych systemów jest unikalny, zastrzeżony dla danej firmy produkt/y czy marka jak również sposób dystrybucji. Nasz portal to wielopoziomowa platforma partnerska – skupiająca wybrane sklepy internetowe z pożądanym przez klienta asortymentem.

Tworząc Syn-Trade, mieliśmy na uwadze kluczowe elementy dzisiejszego handlu, a więc: najlepsze produkty, rzetelną informację o nich oraz optymalny dostępny dla każdego kanał dystrybucyjny. Dlatego w oparciu o sprawdzone i najlepsze możliwości powstała nowoczesna platforma partnerska. Miejsce, w którym oferujemy wybrane, artykuły dostępne na co dzień w tradycyjnym handlu. Wszystko to połączyliśmy z wielopoziomowym nowoczesnym, prostym i transparentnym programem partnerskim. System dostępny za darmo dla każdego zarejestrowanego partnera.

Misją naszej firmy jest nie tylko dostarczanie naszym klientom najbardziej wartościowych produktów ale również nawiązywanie współpracy z innymi podmiotami gospodarczymi prowadzącymi sprzedaż internetową. Poprzez platformę partnerską, każdy klient oraz partner biznesowy czerpie korzyści z uczestnictwa w programie. Wszelkie wynegocjowane marże i upusty, oszczędności wynikające z omijania kosztów logistycznych i pośrednictwa sprawiają, że każdy zarejestrowany uczestnik SynTrade otrzymuje możliwość uzyskania szybkiego stałego źródła dochodu lub dużych rabatów konsumenckich.

Poznaj zasady działalności SynTrade. Przyłącz się do nas już dziś! Jedyne co musisz zrobić to zamienić dotychczasowy sklep stacjonarny na wygodną dostawę do domu.
_________________
nauka na keyboardzie impresariat stroiciel agencja artystyczna nauka na pianinie stomatolog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomaszDołączył: 18 Maj 2008
Posty: 413

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 0:18    Temat postu: SynTrade - Dołącz do nas Odpowiedz z cytatem

Dołącz jako jedna z pierwszych osób do nowego projektu jakim jest SynTrade. Kupuj ulubione produkty nawet 90% taniej oraz jeśli tylko zechcesz – generuj wysoki dochód pasywny!

Programy partnerskie z reguły kojarzą się większości z nas jako dodatkowy „bonus” w ofercie danego sklepu czy przedsiębiorstwa. Zazwyczaj oferują one dodatkowe nagrody, upusty czy niewielkie premie pieniężne w zamian za lojalność (stałe zakupy) bądź rekomendację w gronie znajomych. Przeważnie są to systemy jedno lub dwupoziomowe oraz oferujące jednorazowa premię. Oznacza to, że nie możesz już liczyć na profity z tytułu dalszych konwersji osoby poleconej w polecanym sklepie/serwisie będących efektem naszego działania.

SynTrade jest zupełnie inny. Kilka faktów:

- niemal od razu możesz kupować niezbędne w domu produkty 90% taniej (np chemia gospodarcza i kosmetyki);
- gwarantowana 35% prowizja partnerska za każdą nową rekomendacje;
- gwarantowana minimum 10% prowizja partnerska za każdy kolejny zakup osób poleconych;
- premia do 21% z zakupów całej grupy (wszystkie poziomy, głębokości i rekomendacje niebezpośrednie);
- możesz brać udział w podziale 9% obrotu całego obrotu wszystkich sklepów partnerskich SynTrade;
- możesz sfinansować zakup wysokiej klasy samochodu osobowego….

Czy to coś kosztuje? Jak dołączyć do programu oraz w jaki sposób kupować niemal „za darmo” ?

Otóż… rejestracja w naszym programie jest bezpłatna, kupujesz to czego potrzebujesz a o szerokich możliwościach rabatowych i prowizyjnych dowiesz się z kolejnych zakładek naszego serwisu Biznes XIX wieku .
_________________
nauka na keyboardzie impresariat stroiciel agencja artystyczna nauka na pianinie stomatolog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomaszDołączył: 18 Maj 2008
Posty: 413

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 11:02    Temat postu: SynTrade - Biznes XXI wieku Odpowiedz z cytatem

Programy partnerskie z reguły kojarzą się większości z nas jako dodatkowy „bonus” w ofercie danego sklepu czy przedsiębiorstwa. Zazwyczaj oferują one dodatkowe nagrody, upusty czy niewielkie premie pieniężne w zamian za lojalność (stałe zakupy) bądź rekomendację w gronie znajomych. Przeważnie są to systemy jedno lub dwupoziomowe. Oznacza to, że nie można już liczyć na profity z tytułu dalszych konwersji w polecanym sklepie będących efektem naszego działania. O klientach pozyskanych przez instytucje finansowe już nie wspominając.

Oferta SynTrade jest zupełnie inna...

W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów w SynTrade możesz liczyć na atrakcyjną premię partnerską oraz możliwość dokonywania zakupów z upustem sięgającym nawet 90%. Poprzez zmianę sposobu dystrybucji oraz odpowiednio wynegocjowane kontrakty oferujemy zwrot całej zaoszczędzonej w ten sposób marży dla członków naszego systemu! Nie są to kwoty równe dziesiętnym procent danych zamówień lecz realne, stałe i wysokie premie wyliczane z tytułu Twoich rekomendowanych uczestników naszej sieci partnerskiej.

Kwintesencją Platformy Partnerskiej SynTrade jest to, że punkty partnerskie zostaną naliczone za każdym razem, gdy którakolwiek osoba w Twojej sieci ponownie dokonuje zakupu.

Przekonaj się jak wiele możesz zyskać uczestnicząc w projekcie SynTrade:

- 35% premia za zakupy poleconej osoby w jej pierwszym miesiącu uczestnictwa w SynTrade (w każdym sklepie partnerskim)…
- minimum 10% premii za każdy kolejny zakup poleconych osób…
- do 21% prowizji partnerskiej wyliczanej z całej struktury Twojej sieci (każda głębokość!!!)
- do 21% premii osobistej z własnych zakupów
- możliwość uczestnictwa w podziale 9% obrotu WSZSYTKICH sklepów partnerskich (całego SynTrade!)…
- programy motywacyjne w tym system finansowania zakupu nowego samochodu klasy Mazda 3/6!

Dołącz do SynTrade

Jedynie poprzez stałe zakupy oferowanych produktów oraz dzielenie się informacją z innymi, każdy członek naszej sieci może liczyć na poprawę bezpieczeństwa zarówno swojego jak i rodziny. Premia partnerska będąca efektem znakomicie skomponowanego planu marketingowego może sprawić, że marzenia staną się realne, a widmo państwowej emerytury odejdzie w siną dal.
SynTrade
_________________
nauka na keyboardzie impresariat stroiciel agencja artystyczna nauka na pianinie stomatolog


Ostatnio zmieniony przez Tomasz dnia Pią Maj 22, 2015 12:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomaszDołączył: 18 Maj 2008
Posty: 413

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 11:06    Temat postu: Jak działa SynTrade Odpowiedz z cytatem

Ideą Platformy Partnerskiej SynTrade jest udostępnienie naszym klientom jak największej liczby dystrybutorów oferujących niezbędne produkty codziennego użytku. Odnajdziesz u nas to czego na co dzień poszukujesz w sklepach stacjonarnych oraz supermarketach. W ofercie spotkasz również produkty dostępne tylko u nas lub w unikalnej cenie.

Poprzez prosty zabieg jakim jest zmianę dostawcy oszczędzisz czas oraz pieniądze. Dzięki innowacyjnemu modelowi systemu partnerskiego możesz obniżyć swoje zakupy nawet do 90% ich wartości lub wykreować dodatkowe stabilne źródło dochodu.

Jeden Login, jedno hasło - wiele sklepów i możliwości

Rejestrując się w SynTrade otrzymasz dostęp do firmowego sklepu SynTrade oraz wszystkich aktualnych jak i przyszłych sklepów skupionych w ramach naszej platformy partnerskiej. W dowolnym momencie możesz dokonywać zakupów w każdym z nich, jak również polecać naszą platformę innym (samemu zyskując dodatkowe punkty partnerskie).

Nie ważne w którym sklepie Ty, osoby polecone czy inni uczestnicy Twojej sieci sieci dokonają zakupu. Każdy punkt wygenerowany w dowolnym miejscu przez członków Twojej sieci zostanie zsumowany w Twoim Biurze Online (Dostępnym jedynie dla zarejestrowanych uczestników programu) .

Buduj biznes z produktami klasy Premium...

Produkty premium dostępne są jedynie w sklepie firmowym SynTrade (sklep.syntrade.pl). Produkty te każdy zarejestrowany uczestnik programu partnerskiego może kupować od 30 do 40% taniej od razu po rejestracji/zalogowaniu się w sklepie. Są to artykuły najwyższej jakości niedostępne poza SynTrade, które oferują wysoką wartość punktów partnerskich PV a co za tym idzie wysokie premie dla osób rekomendujących nowych uczestników sieci.

W SynTrade odnajdziesz więc zarówno artykuły dostępne w każdym sklepie „za rogiem” jak również produkty prestiżowe przeznaczone TYLKO dla uczestników naszego programu.

Wielką zaletą SynTrade jest również to, że możesz rekomendować produkty Premium, samemu nie będąc zmuszonym do ich zamawiania. Wymaganą wartość zakupów gwarantujących aktywność w danym miesiącu uzyskujesz poprzez zakup tego asortymentu jaki uważasz w danej chwili za niezbędny (zakup w dowolnym sklepie partnerskim SynTrade). Możesz więc budować grupę konsumencką nie będąc zmuszanym do zakupu produktów, których w danym miesiącu nie potrzebujesz.

Dzięki gromadzonym prowizjom partnerskim, wszystkie produkty w tym artykuły Premium będziesz mógł/mogła zamówić nawet za 10% ich wartości!
_________________
nauka na keyboardzie impresariat stroiciel agencja artystyczna nauka na pianinie stomatolog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomaszDołączył: 18 Maj 2008
Posty: 413

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 11:10    Temat postu: Szereg korzyści już na starcie Odpowiedz z cytatem

Platforma Partnerska – SynTrade

Oprócz możliwości dokonywania wygodnych zakupów z dostawą towaru pod wskazany adres, Program Partnerski SynTrade oferuje dodatkowe atrakcyjne możliwości.

Przekonaj się ile możesz zyskać, będąc jedynie klientem naszego sklepu.
Jedna rejestracja - wiele sklepów

Dokonując rejestracji w systemie SynTrade otrzymasz możliwość logowania się oraz dokonywania zakupów w każdym sklepie internetowym współpracującym z SynTrade.

Jeden Login
Jedno Hasło

Odnajdziesz u nas wiele produktów niezbędnych i dostępnych na co dzień w sklepach stacjonarnych, jak również pozycje i dystrybutorów niedostępnych nigdzie indziej. W każdym sklepie będziesz mógł obniżać swoje zakupy do 90% zgromadzonymi środkami na koncie partnerskim SynTrade!
Kupuj 60% TANIEJ PRODUKTY PREMIUM

Rejestracja w programie jest bezpłatna. Gdy tylko otrzymasz swój numer ID oraz hasło możesz zalogować się oraz dokonywać zakupów w dowolnym sklepie partnerskim. Dodatkowo w przypadku firmowego sklepu SynTrade oferującego produkty premium (sklep.syntrade.pl) cena wszystkich produktów zostanie obniżona od 30 do 40%! A dzięki możliwości uzyskania dodatkowej premii osobistej (do 21%) twoje zakupy mogą być tańsze nawet o 60%!
Polecaj - 35% BONUSU ZA START

To bardzo proste – Ty polecasz a my nagradzamy twoją pracę wysoką prowizją partnerską za każdą aktywację nowego konta. Otrzymasz prowizję równa 35% uzyskanych punktów PV przez poleconą osobę za wszystkie zakupy w jej pierwszym miesiącu uczestnictwa w systemie.

Jeśli np. polecisz 10 osób, które dokonają zakupów tylko za 100PV (łącznie 1000PV) otrzymasz 350LN premii partnerskiej!!! Warto wspomnieć że wśród oferty premium wiele produktów charakteryzuje się znacznie wyższą punktacją sięgającą 300-400PV za tylko jeden produkt!
Minimum 10% PREMII ZA I POZIOM

Mechanizm nagrodzenia twojej pracy za nowe rekomendację nie kończy się na 35% bonusie za start! Będziesz mógł liczyć na 10% premii partnerskiej za każdy kolejny zakup poleconej do systemu osoby, która ma za sobą pierwszy miesiąc uczestnictwa w systemie (aktywację przy której otrzymałeś 35%!).

Dodatkowo – w zależności od tego na sam uzyskasz w danym miesiącu poziom procentowy, dzięki prowizji wypłacanej z całej grupy premia z bezpośrednio poleconych osób może wzrosnąć nawet do 31%!
Rozbudowany system prowizyjny

Każdej osobie poszukującej czegoś więcej niż wygody oraz korzyści rabatowych oferujemy szeroki wachlarz możliwości biznesowych oraz rabatowych. Budując swoją sieć konsumencką poprzez rekomendację platformy partnerskiej SynTrade możesz zapewnić sobie znakomite źródło dochodu oraz natychmiastowe rabaty.

Możesz otrzymywać prowizję z całej sieci partnerskiej sięgającą aż 21% oraz uczestniczyć w podziale aż 9% obrotu punktowego całego SynTrade!

CarSystem

Każdy uczestnik programu SynTrade aktywnie budujący swoją sieć partnerską może liczyć na sfinansowanie zakupu nowego samochodu klasy Mazda 6 lub 3!

30% CashBack w DrogeriX

Tylko zarejestrowani uczestnicy SynTrade mają możliwość korzystania z systemu CashBack uruchomionego przez drogerię internetową Drogerix (drogerix.syntrade.pl) oferującym aż 30% zwrotu wyliczany z każdego punktu ponad określone w sklepie minimum (60PV) – szczegóły tutaj

To takie proste!

Będąc naszym klientem, możesz otrzymywać zwrot od 4 do 21% wartości punktowej Twoich kolejnych zakupów. Dzieląc się informacją z innymi Twoje premię bardzo szybko mogą zostać wielokrotnie zwiększone, zapewniając Ci znakomite dodatkowe źródło dochodu lub 90% oszczędności na zakupach! To wszystko osiągniesz jedynie kupując niezbędne i najpotrzebniejsze artykuły w ramach platformy SynTrade oraz dzieląc się tą informacją z najbliższymi. To takie Proste...
SynTrade
_________________
nauka na keyboardzie impresariat stroiciel agencja artystyczna nauka na pianinie stomatolog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomaszDołączył: 18 Maj 2008
Posty: 413

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 11:16    Temat postu: Możliwości biznesowe dla każdego Odpowiedz z cytatem

SynTrade oferuje zarejestrowanym uczestnikom naszej platformy wiele korzyści płynących z możliwości biznesowych opracowanego systemu prowizyjnego.

W przeciwieństwie do wielu programów lojalnościowych oraz partnerskich, możesz wypracować stałe dodatkowe źródło dochodu oraz wysokie rabaty bez ciągłej konieczności rekomendowania nowych osób z których można było otrzymać jednorazowa premię.

W SynTrade oferujemy szereg premii partnerskich oraz dużo możliwości zarówno dla tych osób, które chcą być jedynie konsumentami oferowanych produktów, kupować je o 30,50, 90% taniej, jak również liderów poszukujących stałego i atrakcyjnego źródła dochodów!

Możesz więc być tylko klientem otrzymującym możliwość zakupu produktów Premium 30-40% taniej, rekomendować platformę zyskując 35% premii za rekomendację dzięki której otrzymasz możliwość zakupu wybranych artykułów za 10% ich wartości (90% rabatu!). Możesz też od razu budować dochodową sieć konsumencką i czerpać zyski na wielu płaszczyznach.

1. Premia na START - 35% dla Ciebie za rekomendację!

To bardzo proste – Ty polecasz a my nagradzamy Twoją pracę wysoką prowizją partnerską za każdą aktywację nowego konta. Otrzymasz prowizję równą 35% uzyskanych punktów PV przez poleconą osobę za wszystkie zakupy w jej pierwszym miesiącu uczestnictwa w systemie.

Jeśli np. polecisz 10 osób, które dokonają zakupów tylko za 100PV (łącznie 1000PV) otrzymasz 350PLN premii partnerskiej!!! Warto wspomnieć że wśród oferty produktów premium wiele produktów charakteryzuje się znacznie wyższą punktacją sięgającą 300-400PV za tylko jeden produkt!

2. 10-31% Premii za szerokość

Mechanizm nagrodzenia twojej pracy za nowe rekomendację nie kończy się na 35% Bonusie za start! Będziesz mógł liczyć na minimum 10% premii partnerskiej za każdy kolejny zakup poleconej do systemu osoby, która ma za sobą pierwszy miesiąc uczestnictwa w systemie. W zależności od tego na jakim poziomie się znajdziesz prowizja ta będzie wyższa i może sięgać nawet 31%!

Warto dodać, że prowizja ta jest dostępna dla Ciebie od razu po opłaceniu zamówienia przez poleconą osobę!

3. 4-21% Premia osobista

Zwrot od 4 do 21% (poziom procentowy) z sumy osobistych PV w danym miesiącu rozliczeniowym. Jeśli w danym okresie rozliczeniowym posiadasz np 200PV z tytułu własnych zakupów w sklepach partnerskich SynTrade oraz poziom 15% – otrzymasz zwrot 30PLN brutto na konto partnerskie (15% z 200PV)

4. 4-21% Premia Grupowa

Zwrot premii z każdego aktywnego uczestnika Twojej sieci partnerskiej (poleconych bezpośrednio jak i niebezpośrednio) niezależnie od tego na jakim poziomie (głębokości) Twojej sieci się znajduje – Premia jest wypłaca a w oparciu o tzw. różnice poziomową i wynosi od 4 do 21% wartości PV zakupów członków Twojej całej grupy!

5. Pozycja+ - zyskuj podwójnie, potrójnie...

Znacznie więcej możliwości przy tej samej pracy.

Dzięki systemowi Pozycja+ możesz utworzyć dodatkowe numery partnerskie w dowolnym miejscu swojej sieci.

6. Dla Liderów - podział 9% obrotu punktowego SynTrade!

Tak tak! 9% obrotu punktowego całej Platformy Partnerskiej SynTrade.

Podział punktów z każdego sprzedanego produktu w każdym sklepie partnerskim SynTrade. To również rodzaj premii z każdej aktywnej osoby w systemie SynTrade (nie tylko członków twojej grupy).

7. Minimum SynTrade dla polecającego

System gwarancji dla osób polecających. Gdy dowolna zarekomendowana przez Ciebie osoba w miesiącu rozliczeniowym uzyska wymagany minimalny próg (100zł) możliwej do wypłaty premii, nastąpi potrącenie 10% wartości konta rabatowego na rzecz osoby rekomendującej ją do systemu partnerskiego SynTrade. Premie tą (10%) otrzymasz Ty!. Oznacza to, że jeśli jedna z poleconych przez Ciebie osób otrzymywała by premię w wysokości 10 000 PLN, możesz liczyć na gwarantowaną minimalną prowizję wynoszącą 1 000 zł !

8. CarSystem

Dla aktywnych liderów budujących sieć partnerską SynTrade oferujemy znakomity program motywacyjny w którym oferujemy możliwość finansowania zakupu wysokiej klasy samochodu osobowego klasy Mazda 3 / Mazda 6 !
_________________
nauka na keyboardzie impresariat stroiciel agencja artystyczna nauka na pianinie stomatolog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomaszDołączył: 18 Maj 2008
Posty: 413

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 11:20    Temat postu: Plan marketingowy - 35% premii na start Odpowiedz z cytatem

Jedni wymagają zakupu drogich starterów, inni dużych zakupów osobistych lub specjalnych pakietów. W SynTrade kupujesz to czego potrzepujesz a dodatkowo od razu nagradzamy osoby, które rekomendują naszą sieć partnerską.

W SynTrade zwrócimy ci równowartość 35% uzyskanych punktów PV rekomendowanych osób!

Tuż po darmowej rejestracji, otrzymasz swój identyfikator, który pozwoli ci zalogować się w każdym sklepie internetowym współpracującym z nasza platformą oraz Biurze Online. Po zalogowaniu i aktywacji konta możesz rozpocząć proces rekomendacji naszej platformy wśród przyjaciół i znajomych.

SynTrade zwróci Ci 35% (25% + 10%) uzyskanych punktów PV z zakupów każdej poleconej osoby, która dokonała aktywacji konta (wszystkie zakupy w jej pierwszym miesiącu uczestnictwa w systemie). 10% tej kwoty otrzymasz od razu (25% po zamknięciu miesiąca rozliczeniowego) gdy tylko polecona osoba opłaci swoje zamówienie. Kwotę tą możesz natychmiast wykorzystać na kolejne zakupy w platformie!

Przykład

Osoba polecona przez nas do programu kupiła 5 produktów, których suma punktów wynosi 200PV. 35% zwrotu premii na start oznacza, że na Twoje konto partnerskie po opłaceniu zamówienia oraz zamknięciu miesiąca rozliczeniowego zostanie naliczone łącznie 70PLN, które będziesz mógł wykorzystać na kolejne zakupy w każdym sklepie internetowym współpracującym z SynTrade!

Zakupy te mogą być również dokonane w różnych sklepach partnerskich w obrębie jednego miesiąca rozliczeniowego!

W ten sposób rekomendując kilku nowych partnerów już w kolejnym miesiącu możesz już kupować niemalże ZA DARMO!
_________________
nauka na keyboardzie impresariat stroiciel agencja artystyczna nauka na pianinie stomatolog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomaszDołączył: 18 Maj 2008
Posty: 413

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 11:22    Temat postu: Plan marketingowy - min. 10% za I poziom Odpowiedz z cytatem

Mechanizm nagrodzenia twojej pracy za nowe rekomendację nie kończy się na 35% bonusie za start! Będziesz mógł liczyć na 10% premii partnerskiej za każdy kolejny zakup poleconej do systemu osoby, która ma za sobą pierwszy miesiąc uczestnictwa w systemie (aktywację przy której otrzymałeś 35%!).

Dodatkowo – w zależności od tego jaki sam uzyskasz w danym miesiącu poziom procentowy, dzięki prowizji wypłacanej z całej grupy premia z bezpośrednio poleconych osób może wzrosnąć nawet do 31%!

Gwarantowane 10% podobnie jak przy premii za start będzie dostępne na Twoim koncie od razu, gdy polecona przez Ciebie osoba opłaci swoje nowe zamówienie!

Buduj biznes z produktami klasy Premium...

Produkty premium dostępne są jedynie w sklepie firmowym SynTrade (sklep.syntrade.pl). Produkty te każdy zarejestrowany uczestnik programu partnerskiego może kupować od 30 do 40% taniej od razu po rejestracji/zalogowaniu się w sklepie. Są to artykuły najwyższej jakości niedostępne poza SynTrade, które oferują wysoką wartość punktów partnerskich PV a co za tym idzie wysokie premie dla osób rekomendujących nowych uczestników sieci, wysoka premię za I poziom oraz premię grupową.

W SynTrade odnajdziesz więc zarówno artykuły dostępne w każdym sklepie „za rogiem” jak również produkty prestiżowe przeznaczone TYLKO dla uczestników naszego programu.

Wielką zaletą jest również to, że możesz rekomendować produkty Premium, samemu nie będąc zmuszonym do ich zamawiania. Wymaganą wartość zakupów gwarantujących aktywność w danym miesiącu uzyskujesz poprzez zakup tego asortymentu jaki uważasz w danej chwili za niezbędny (zakup w dowolnym sklepie partnerskim SynTrade). Możesz więc budować grupę konsumencką nie będąc zmuszanym do zakupu produktów, których w danym miesiącu nie potrzebujesz.

Dzięki gromadzonym prowizjom partnerskim, wszystkie produkty w tym artykuły Premium będziesz mógł/mogła zamówić nawet za 10% ich wartości!
_________________
nauka na keyboardzie impresariat stroiciel agencja artystyczna nauka na pianinie stomatolog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomaszDołączył: 18 Maj 2008
Posty: 413

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 11:24    Temat postu: Plan marketingowy - premia osobista i grupowa Odpowiedz z cytatem

Premia osobista...

Niezależnie od tego jaki układ ma Twoja siec partnerska możesz liczyć na premię osobistą sięgającą nawet 21% wartości uzyskanych PV za własne zakupy. Osoby budujące aktywnie sieć partnerską mogą dodatkowo liczyć na premię wyliczaną z każdej osoby w Jego sieci (różnica poziomowa). Warunkiem kwalifikacji do otrzymania określonej prowizji (od 4 do 21%) jest suma punktów Grupowych (GV).

Premia Grupowa

Premia grupowa jest wyliczana na podstawie różnicy poziomowej z całej głębokości Twojej sieci partnerskiej a nie tylko z osób poleconych.

Najprościej rzecz ujmując jest to podział prowizji pomiędzy tobą a członkami Twojej sieci.

Nawiązując do powyższego przykładu – Jeśli posiadał/a byś poziom 21% oraz inne polecone/nowe osoby na twoim I poziomie nie kwalifikowały by się ma żaden poziomu procentowy – otrzymujesz z ich zakupów osobistych aż 31%! 21% wynikające z różnicy poziomowej oraz 10% w ramach premii za I poziom!!!
_________________
nauka na keyboardzie impresariat stroiciel agencja artystyczna nauka na pianinie stomatolog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomaszDołączył: 18 Maj 2008
Posty: 413

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 11:26    Temat postu: Plan marketingowy - pomoc i współpraca Odpowiedz z cytatem

W klasycznych systemach partnerskich praktycznie wszelkie relacje są sprowadzone do minimum. Droga: sprzedawca – klient – zakup to często cała ścieżka „kariery”. W SynTrade stawiamy na budowę wzajemnych koneksji partnerskich oraz biznesowych, między wszystkimi członkami Twojej sieci. Ułatwia to zdecydowanie system budowy struktur oparty na tylko 3 głównych liniach sponsorowania, z których jedna z nich (najgłębsza) jest wspólna zarówno dla Ciebie i Twojego sponsora a u najaktywniejszych również wyższych Up-line.

Każdy uczestnik systemu ma również stały kontakt z osobą polecającą oraz liderem grupy. Wzajemna pomoc i wsparcie to podstawa każdego przedsięwzięcia, mającego na celu tworzyć dla jego członków szeroko pojęty wachlarz korzyści.

Uczestnicy naszego programu, poprzez samodoskonalenie, szkolenia czy konferencje internetowe mogą również stać się autorytetem dla członków swojej grupy. Umiejętność kreowania nowych liderów, zarządzania własnym biznesem, czasem i pieniędzmi są bez dwóch zdań bezcenne.

Przyjęty sposób rejestracji potęguje te relacje w formie wspólnej budowy struktur całej sieci SynTrade.
_________________
nauka na keyboardzie impresariat stroiciel agencja artystyczna nauka na pianinie stomatolog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomaszDołączył: 18 Maj 2008
Posty: 413

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 11:29    Temat postu: Plan marketingowy - rejestracja w SynTrade Odpowiedz z cytatem

Rejestracja w Programie Partnerskim SynTrade – Przeczytaj uważnie!

Klikając poniżej zostaniesz przekierowany do formularza rejestracji w naszym systemie partnerskim. Po jej zakończeniu otrzymasz swój unikalny numer ID oraz ustalone hasło niezbędne do logowania w naszym sklepie, każdym innym sklepie partnerskim oraz sercu systemu jakim jest Biuro Online.

Otrzymasz możliwość korzystania z wszystkich atutów systemu przeznaczonych tylko dla zarejestrowanych uczestników platformy.

Rejestracja w naszym systemie jest bezpłatna.
Pamiętaj – po rejestracji otrzymasz darmowy dostęp do naszego systemu lecz masz 3 dni kalendarzowe na pełną aktywacje swojego konta (złożenie dowolnego zamówienia za 60zł oraz wykonanie przelewu za ów zamówione towary).

Operator danego sklepu po tym czasie oczekuje maksymalnie 4 dni kalendarzowe (łącznie 7 dni kalendarzowych od dnia rejestracji) na opłatę za zamówienie. Po tym okresie konto w systemie partnerskim jest automatycznie kasowane. Dotarcie płatność po tym okresie spowoduje jedynie realizację zamówienia. Kupujesz więc to czego potrzebujesz. Nie pobieramy opłaty za aktywacje.

Brak aktywacji konta oznacza 6 miesięczną karencję w możliwości ponownej rejestracji.

DLATEGO: zalecamy aby złożyć oraz opłacić swoje pierwsze zamówienie w ciągu maksymalnie 3 dni od dni rejestracji. W ten sposób masz gwarancję, że przelew zostanie zaksięgowany po stronie sprzedawcy a status twojego zamówienia zmieniony na „opłacone” w ciągu wymaganych 7 dni kalendarzowych.

Aktywacja zapewnia 6 miesięczną obecność w systemie. Każdy kolejny zakup już za dowolna kwotę odnawia ten okres.
_________________
nauka na keyboardzie impresariat stroiciel agencja artystyczna nauka na pianinie stomatolog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Moja Rekomendacja Strona Główna » Programy partnerskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nauka gry na klarnecie w Częstochowie Stomatolog Częstochowa Impresariat Katalog branży artystycznej

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional