ZalogujUzytkownik Haslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Nauka gry na keyboardzie w Częstochowie Nauka gry na pianinie w Częstochowie Nauka gry na saksofonie w Częstochowie

Poleć to, co sprawdzone i najlepsze Masz inne doświadczenia? Wystaw odpowiednią rekomendacje.
Forum Moja Rekomendacja Strona Główna » Usługi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Ośrodek Jeździecki Sielanka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aga

PostWysłany: Sob Maj 10, 2008 17:51    Temat postu: Ośrodek Jeździecki Sielanka Odpowiedz z cytatem

Ośrodek Jeździecki Sielanka w miejscowości Warka (woj. mazowieckie) to jeden z najnowocześniejszych ośrodków jeździeckich w Europie, położony na powierzchni ponad 100 ha. Ciszę, spokój i sielskie widoki zapewnia zielona ściana Puszczy Stromeckiej z jednej strony i malownicza dolina rzeki Pilicy z drugiej, co sprawia, że jest to wymarzone miejsce do długich konnych wyjazdów w teren. Co rok, na terenie ośrodka odbywają się prestiżowe zawody jeździeckie, które stanowią wielką atrakcję dla kibiców, nawet tych nie znających się na sportach jeździeckich. Każdy początkujący lub bardziej doświadczony miłośnik jeździectwa może skorzystać z bogatej oferty ośrodka obejmującej m.in. jazdy indywidualne z instruktorem, jazdy dla dzieci na kucach, naukę jazdy na lonży, naukę skoków przez przeszkody, przejażdżki bryczkami i wiele innych. Na terenie ośrodka znajduje się Hotel o międzynarodowym standardzie **** posiadający 52 pokoje dwuosobowe oraz 4 apartamenty, a także restaurację i pub.
Więcej na stronie rekomendującej www.7mila.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Moja Rekomendacja Strona Główna » Usługi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: