ZalogujUzytkownik Haslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Nauka gry na keyboardzie w Częstochowie Nauka gry na pianinie w Częstochowie Nauka gry na saksofonie w Częstochowie

Poleć to, co sprawdzone i najlepsze Masz inne doświadczenia? Wystaw odpowiednią rekomendacje.
Forum Moja Rekomendacja Strona Główna » Usługi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zbigniew Zygoń - stomatolog w Myszkowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szymon

PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 11:39    Temat postu: Zbigniew Zygoń - stomatolog w Myszkowie Odpowiedz z cytatem

Stomatolog Pan Zbigniew Zygoń zaprasza do gabinetu przy ul. 11 Listopada 15 w Myszkowie. Oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych najwyższej jakości, dysponuje nowocześnie wyposażonym gabinetem oraz zapewnia profesjonalną opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Zapewnia swoim pacjentom kompleksowe leczenie: m. in. implanty, protetyka (korony protetyczne, mosty protetyczne, licówki), stomatologia estetyczna, wybielanie zębów, stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca. Protetyka stomatologiczna zajmuje się odbudową brakujących zębów oraz rekonstrukcją zębów bardzo zniszczonych. Implanty to aktualnie najnowocześniejsza forma odbudowy braków zębowych, pozwalająca na uzyskanie estetyki i komfortu, jaki zapewnia posiadanie własnych zębów.
Aga

PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 11:51    Temat postu: Zbigniew Zygoń - stomatolog w Myszkowie Odpowiedz z cytatem

Podejście do pacjenta przez Pana doktora Zbigniewa Zygonia, profesjonalizm z jakim się spotkałam pozwala na wyrażenie szczerych słów uznania w Jego mistrzowskiej pracy przy moim bardzo skomplikowanym przypadku. Wcześniej leczyłam 6 lat zęby w przychodni akademickiej na Śląsku (ok. 6-8 wizyt w roku). Konsultowałam mój przypadek w dwóch klinikach i u kilku specjalistów. Wybrałam człowieka, któremu zaufałam i się nie zawiodłam. Polecam wszystkim, który szukają profesjonalisty. Bardzo dobra opinia jaką się cieszy Pan Zbigniew Zygoń w Myszkowie jest w pełni uzasadniona.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Moja Rekomendacja Strona Główna » Usługi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: