ZalogujUzytkownik Haslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Nauka gry na keyboardzie w Częstochowie Nauka gry na pianinie w Częstochowie Nauka gry na saksofonie w Częstochowie

Poleć to, co sprawdzone i najlepsze Masz inne doświadczenia? Wystaw odpowiednią rekomendacje.
Forum Moja Rekomendacja Strona Główna » Usługi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Dolomity Sportowa Dolina i Rezerwat "Segiet"
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aga

PostWysłany: Sro Maj 28, 2008 14:51    Temat postu: Dolomity Sportowa Dolina i Rezerwat "Segiet" Odpowiedz z cytatem

Nieopodal Tarnowskich Gór wśród dawnych wyrobisk dolomitu powstał ośrodek sportowy "Dolomity Sportowa Dolina".
Pojeździć można tam na przygotowanych przez organizatora szlakach lub samemu zorganizować własną trasę. Ścieżki rowerowe są piaszczyste bądź kamieniste, zamieniające się w istne błoto po opadach deszczu. Dodatkowo, jazdę utrudniać mogą strome podjazdy i wystające duże kamienie. Szlaki nie są specjalnie długie lecz mogą nieźle dać w kość.
Więcej na stronie rekomendującej www.7mila.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Moja Rekomendacja Strona Główna » Usługi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: